nová registrácia   zabudnuté heslo meno: heslo:
Kremnické vrchy - Skalka | 10.10.2016 | Karol Kováč | Čítané 1252x | 4 príspevky v diskusii
Malachovská zvážnica sa opravuje
Pred nadchádzajúcou zimnou sezónou to vyzerá v tejto časti Kremnických vrchov nádejne

Na oprave zosuvu v časti Malachovskej zvážnice sa intenzívne pracuje. Pred nadchádzajúcou zimnou sezónou je nádej, že bude táto časť lyžiarskej turistickej trasy v Kremnických vrchoch opäť prejazdná.
Fotografie z aktuálneho stavu prác nám poslal Slavo Luštík, za čo mu ďakujem.
Ak má niekto aktuálne info o zámeroch a predpokladanom termíne ukončenia prác prosím o informácie v rámci diskusie pod týmto článkom.
Ďakujeme za všetkých bežkárov ale aj cykloturistov všetkým, ktorí sa pričinili o opravu prepadnutej časti turistickej trasy a už len treba dúfať, že zima bude priaznivá na sneh a práce budú včas ukončené.

Diskusia k článku (4 príspevky)

 
soske (11.10. | 9:57) Len sa trosku obavam, ze ked sa cesta na jesen opravuje, tak to bude znamenat v zime intenzivnu tazbu a odvoz po danej ceste. Ak nie, tak super, drzim palce vsetkym, co tam pojdu na bezky.  
Thomas (12.10. | 21:00) Prechádzal som tadial v nedelu aj dnes, už je to prakticky úplne v rovine, len od nedeli do dnes je krížom vykopaný odtokový kanál, kde je osadená odtoková betónová rúra. Je to prakticky v ukončovacom štádiu, odhadujem, že do konca budúceho týždňa práce ukončia. Smerom na Hornú Roveň a Králickú zvážnicu je na zvážnici ale dosť popadaných kameňov a po prvom októbrovom snehu aj polámaných konárov. Ak by mesto BB organizovalo nejakú predsezónnu čistiacu brigádu, rád sa zúčastním.   
rudobb (13.10. | 0:53) Fantasticka sprava takto pred sezonou. Ostava len verit ze zvaznicu bude mozne v plnej miere vyuzivat na rekreaciu ako doteraz. Pripadnej brigady by som sa taktiez rad zucastnil.  
Thomas (28.10. | 15:59) Mesto nejakú verejnú brigádu neohlásilo, tak sme sa partia z C.K. Malachov dohodli na brigáde túto nedeľu 30.11. okolo 9:30 vyrážame z Králického vleku.  
 
 © RK Service 2009-2016                kontakt:adminbezkar.sk